Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pamietnik napisał:
A pamietacie jak TW "Lech" zozszyfrowywal z trybuny sejmowej skrot "PZPR"?
Mówisz o Moczulskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przepadam za Panami Kaczyńskimi, ani za PIS. Prawdę mówiąc żadna z partii nie kojarzy mi się z dobrobytem Polski, ani walką o dobro Polaków, ale p.Palikot nie zna umiaru w swojej walce z Kaczyńskimi. To jakiś kompleks? Brak kultury, taktu, wyczucia chwili i smaku, a do tego prymitywizm i chęć stania się sławnym za wszelką cenę, w tym cenę zwykłych ludzi (udział w TV), to jest coś z czym p.Palikot mi się kojarzy. Zastanawiam się, czy gdyby znalazł się ktoś, kto równie wiele czasu i uwagi poświęciłby życiu prywatnemu i zawodowemu temu Panu, czy wówczas nie dowiedziliśbymy się ciekawszych rzeczy, niż to, że w czasach komunizmu, ktoś napisał pracę związaną z komunizmem oraz jakie przekonania miał kiedyś, ten czy ów i czy te przekonania zmienił, bo uznał je za błędne, czy też dlatego, że nie pasowały do nowych czasów. Zwykła ŻENADA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nurtuje mnie pytanie...jak to mozliwe i kto schował prace doktorską? Uczelnia tj. biblioteka musi miec ja w swoich zbiorach. Jesli zniknela trzeba zapytac kierownika tej biblioteki. O ile wiem, to doktoraty składa się w kilku egzemoplarzach i nie są one tajne. Jutro poszukam magisterki Donalda, ciekawa jestem czy leży w bibliotece jak powinna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do roboty pracownicy wydziału propagandy (oddział w Lublinie). już prawie 13 a tu żadnego nowego komunikatu o POpaprańcach nie ma. co palikot jadł na śniadanie, z kim dziś spał???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy którzy oddali głos na tego zakompleksionego człowieka powinni już dawno sie pochlastać... a swoja drogą, to myślę, że już niedługo pojawi się nowa ogólnoświatowa skala ludzkiego prymitywizmu; 1 palikot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oceniam tego pana źle, dużo gada mało robi - no ale z tysiami na koncie i immunitetem to można się bawić w pikniki. Inni zapierda..ają po 10 godzin za 1200 zeta i maja w d... takich panów. Bawcie się dalej wy z PO z PiS SLD i PSL, bawcie się dalej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oleks napisał:
Jutro poszukam magisterki Donalda, ciekawa jestem czy leży w bibliotece jak powinna
Bardzo dobry pomysł, popieram; nb. czy ktoś wie, gdzie ten prymityw z Biłgoraja robił magisterkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nik napisał:
Bardzo dobry pomysł, popieram; nb. czy ktoś wie, gdzie ten prymityw z Biłgoraja robił magisterkę?
To chłopski filozof, który nie odróżnia Sorena Kierkegaarda od wróżki Kirke, mimo że chodzi podobno z jego tomikiem w kieszeni. Jeśli tak, to czy potrafi odróżnić "Bojaźń i drżenie" od rozważań etyczno-religijnych .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadziejny gość, jak można go jeszcze tolerować i zaśmiecać strony dziennika?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dociekliwy napisał:
Palikot kłamie - w 1981 roku miał 17 lat, więc nie mógł byc internowany. W 1982 roku miał kłopoty: Sprawa Operacyjnego Rozpracowania [SOR] „Apel” 6186/6127 Zarejestrowany w dn. 13.01.1982 pod nr. 6186 do SOR krypt. „Apel” (nr rej. 6127). Wykonywał ręcznie ulotki „o treści antypaństwowej”, które następnie kolportował na terenie miasta Biłgoraj. Sprawę zakończono przeprowadzeniem rozmowy „profilaktyczno-ostrzegawczej” . Wydz. III KWMO/WUSW Zamość 05.01.1982 16.01.1984 Akta o sygn. 918/II zniszczono w 1989 roku. Zachował się mikrofilm – sygn. IPN Lu 0224/245 (918/2). Sprawa Operacyjnego Sprawdzenia [SOS] „Uparty” 10330/8138 Zarejestrowany w dn. 11.02.1985 pod nr. 10330 do SOS krypt. „Uparty” (nr rej. 8138). Kolportował ulotki „antysocjalist[yczne]” na terenie miasta Biłgoraj. Pion III RUSW Biłgoraj 22.06.1983 22.12.1987 Akta o sygn. 1617/II zniszczono w 1989 r. Zachował się mikrofilm – sygn. IPN Lu 0224/520 (1617/2). źródło: http://katalog.bip.ipn.gov.pl/showDetails....obaId=9829&
on w tamtym czasie to tylko ten "opozycjoniasta" jedna ze swoich nauczycielek przecleciał tzn zapioł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPADEK MIASTA WIDOCZNY. WY NIE MIESZCZANIE WY GAWIEDŹ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...